piektdiena, 2017. gada 6. oktobris

GREIZAIS KOMPASS 2017

Agrs 30.septembra rīts, aptuveni 8:15
Viens pēc otra autobusā kāpj 31 dejotājs (divus savāksim pa ceļam)
Prezidente pārskaita ieradušos, "Viens par daudz!"
"Šoferi nav jāskaita!", atskan no pēdējām rindām
Un tā nu ar visu lieko uzsākam ceļu uz Cēsīm. Kāpēc? Tāpēc, ka šogad TDA Dardedze, ņemot palīgā TDA Raitais solis, ikgadējo Greizo Kompasu rīko tieši šajā pilsētā. 

Kā jau ierasts pirms starta visi kolektīvi pulcējas vienu viet, šoreiz Cēsu pils parka estrādē. Kā iepriekšējā gada (iepriekšējo divu gadu, lai būtu precīzi) uzvarētāji oficiāli nododam ceļojošo Kompasu un bilžu albumu. Saņemam uzkožamo maisu un norādes uzdevumiem. Un 6.5h skraidīšana var sākties!

Gaļas paviljons un trīs sivēntiņi  🐖🔪

23 dažādi uzdevumi sadalīti 4 rajonos pa visām Cēsīm. Kā pirmais uzdevums mums trāpījās viens no diviem slapjajiem pārbaudījumiem. Kā reiz šai rudenīgai dienai, lai iesildītos! Tālākajos pārbaudījumos bija jāatpazīst eksotiskie augļi, jārāpjas tornī un jābūvē īsta raķete.

Tālākais maršruts ved uz uzdevumu, kur ar vienu burtu jānodungo dažnedažādas dziesmas. Mūsu Kate tiek apbalvota kā viena no šī uzdevuma spilgtākajām izpildītājām. Turpinājumā plikais uzdevums - izveidot drēbju ķēdi. Un uzdevums Agatei - piemeklēt atbilstošo vārdu tautas tērpu detaļām. Izveidot vārdus no TOPINAMBŪRS un atmiņas pārbaudījums.

Tālākā maršruta izstrāde, visiem ērti 

Vieglākais veids kā apēst cepumu? Uzlikt uz pieres un ar grimasēm iedabūt mutē.
Vieglākais veids kā padzerties? Ar padsmit salmiņiem.
Jā, Dardedzes izdomai robežu nav!


No 1MAPSOM0AK centāmies izveidot TEIKSMAI 71, bet sanāca KOMPASAM 10


Otrs slapjais uzdevums arī klāt, bruģēšana un "klusie mākslinieki" aka uzzīmē zivi caur astoņiem cilvēkiem. Un vēl un vēl un vēl daudz dažādi uzdevumi. 
Principā pusmaratons noskriets, pēc endomondo datiem 21.3km. Finišā kā vienmēr mūs sagaida TDA Dardedzes sarūpētās pusdienas. Iekožam, pastaipāmies un autobusā iekšā. Jāsapucējas un uz balli!


Mazā balle Cēsu tirgus laukumā


Neiztikām arī bez kompasinga, bildes iečekot vari šeit.

Kamēr balle iesilst, tikmēr rezultāti. Pirmās satraukuma pazīmes parādās pie TOP 10, esam aizvilkuši arī līdz pirmajam pieciniekam, savstarpējie skatieni uzņem apgriezienus. Trīnieks! Un ar 454 punktiem esam ieguvuši 2.vietu! 

Vēlreiz sveicam TDA Ačkups ar iegūto 1.vietu! 
Un ar nepacietību gaidām Greizo Kompasu 2018

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru