otrdiena, 2016. gada 29. novembris

Rudens kā rudens - un klāt jau ziema!

Heijā!

Septiņdesmitpirmā sezona iesākusies dikti ražena un pilna ar pasākumiem, ka nespējam tik apkopot savas domas un emocijas par vienu, kad nākošais jau klāt! Tā nu attapāmies teju jau decembrī un, ja skaitām izdarītās lietas (lai Ziemassvētku vecītim arī atskaitītos), tad pūrā esam iekrājuši 2 sporta pasākumus - Greizais Kompass un Egona kauss. 
Par Greizo rosolu jau iepriekš rakstījām - izcēlām no komposta kaudzes otro gadu pēc kārtas uzvaru, savukārt Egona kausā izcīnījām 5.vietu. Šo pasākumu šķiet nebijām apmeklējuši kādus 5 gadus, jo arvien iekrituši citi pasākumi šai laikā. Ar vienu treniņu pēdējā vakarā komanda bija visnotaļ gatava startēt un kā gan nespēlēsi labi, ja atbalstītājos pats Ērglis ar kundzi un vakarā ballīte paredzēta Teiksmiešu telpās!
Teiksmas komanda Egona kausā!
Šajā sezonā jauno dejotāju iesvētībām bijām pamainījuši formātu, iekļaujot uzdevumu pirms nokļūšanas galamērķī. Iesvētāmajiem bija jāatmin dažādas mīklas un jādodas meklēt vietas, kuras Teiksmai kādā brīdī ir bijušas svarīgas - Rīgas Hanzas vidusskola, Muduri, Daugavas stadions un Pieci Vilki! 
Zīlnieku komanda atradusi Teiksmas iemīļoto krodziņu - Pieci Vilki!

Uzdevuma otrā sadaļa lika atminēt pamatsastāva dalībniekus, lai, sūtot paroli, nonāktu adresē, kurā jāizpilda dažādi uzdevumi. Tā kā koptēma šogad bija Ekstrasensu cīņas, tad nu arī pamatiņš uzdevumos bija parūpējies, lai būtu jāizmanto dažādas maņas un spējas. Nācās gan zīlēt alkohola biezumos, gan doties spocīgā pagrabā, gan uzkost bērnu pirkstiņus, gan arī pieslēgt savu loģisko domāšanu. 
Mediju grupiņa pie Aizgājušajiem mūziķiem!

Savukārt vakara daļā, ko vadīja paši brāļi Safronovi, skatījāmies sagatavotos priekšnesumus un video un rakstījām savus vārdus iekšā lielajā Teiksmas grāmatā. Pa dibenu ar pastalu šogad tikai trīs teiksmieši dabūja, bet izskatās, ka uz nākamo gadu vēzienu būs jātrenē laicīgi! Arī šogad, turpinot tradīcijas, tika tālāk odots Teiksmas ceļojošais kauss, kuru izcīnīja Šamaņu grupiņa, visas dienas garumā savācot visaugstāko punktu skaitu.
Šamaņu grupiņa pie Teiksmai nozīmīgas vietas - Daugavas stadiona!
Tā izskatās, ka esam paspējuši visu ko sadarīt, bet kā ar pašu dejošanu? Ar to mums arī pilns kalendārs. Ja turpinam ar aprēķiniem, tad jau mūsu kontā ir 5 koncerti un šajā nedēļas nogalē jau sestais. Katrs koncerts arvien interesantāks un jestrāks, sākām Dailes teātrī ar Vistiņām un Pieciem vilkiem, Valmierā izdejojām jaunāko repertuāru, bet Kongresu namā, kurā veselos trīs koncertos dejojām pie dzīvās mūzikas - iemēģinājām roķīgāku Ozolu, te lēnākus, te ātrākus Čigānus un, protams, sajūsminājāmies paši par savējiem - dzīvais orķestris arī uz skatuves dejas Zvejnieku svētki laikā. Katrā ziņā pieredze varena un noderīga, jo šajā sezonā vēl 2 reizes plānots uzstāties kopā ar dzīvo mūziku. Kad un kur - ziņosim, kad nāks tuvāk šie datumi.

"Bobu dancis" - deja, kas izsauc aplausus jau ar pirmajiem soļiem!
Septiņdesmit pirmā sezona ieskrējusies ir pamatīgi un jau šajā nedēļas nogalē turpina skriet, lai pirms Ziemassvētkiem nedaudz iepauzētu un sagatavotos uz skatuves atkal rādīt brīnumaino aizkulišu pasauli deju uzvedumā "Brīdis pirms". Janvārī - Ķīpsalā, februārī - Valmierā un martā - Liepājā! Biļetes uz janvāra izrādi var iegādāties šeit

Cerēsim, ka Ziemassvētku vecītis zem eglītes mums katram noliks veselību, izturību un spēju skatīties uz vieniem un tiem pašiem ģīmīšiem teju katru nedēļas nogali! 


 Tiekamies 3.decembrī Limbažos!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru