otrdiena, 2016. gada 29. novembris

"BRĪDIS PIRMS" atgriežas uz skatuves dēļiem!


Uzvedums, kurš pirmizrādi piedzīvoja 2016. gada 17. jūnijā, vairāk nekā tūkstotim skatītāju piedāvāja unikālu privilēģiju – kopā ar dejotājiem ielūkoties pasaulē, kuru pārzina katrs deju entuziasts. Nu tas atgriežas pie skatītājiem, lai pavērtu priekškaru tiem, kas vēl nepaspēja to vērt.
Deju uzvedums stāsta par vietu – gan fizisku, gan emocionālu –, kur tiek pavadīts visilgākais un piepildītākais laiks. Tā ir maģiska telpa, kurā satiekas panika un aizmāršība, smiekli un satraukums, mīlestība un laime. Šeit meitenes rada tēlu, klājot grimu, pinot bizes un klusībā pukojoties par līmējamām skropstām. Šeit rodas arī puiša tēls, nedaudz uzklājot grimu, vēl pēdējo reizi meklējot vainīgo: “Kurš ir savācis manas Latgales bikses?” un pārspriežot, kā tad pareizi ir jāsien lakatiņš. 
Ko no tā visa redz cilvēks, kurš apsēdies uz numurēta krēsla? Staltumu, smaidus, dusmas, rotaļāšanos, meņģēšanos – izdejotu stāstu. Vai tas varētu būt stāsts par tautas tērpu, kas ir par īsu? Tikai tad, ja horeogrāfs tā būs vēlējies.

Horeogrāfs - Jānis Ērglis
Režisors, scenogrāfs - Reinis Suhanovs
Muzikālais pavadījums - Māris Šērs
Kostīmu māksliniece - Evija Dāboliņa


Informācija pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv .
Pērkot „Ģimenes biļeti” (4 līdz 8 personām) – 15 % atlaide.

Koncertu rīko “BT 1 Music”

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru