trešdiena, 2016. gada 8. jūnijs

Divi jubilejas pasākumi - ko tad īsti redzēsim kurā dienā?

Vēl tikai nedēļa un teiksmieši līksmos jubilejas svinībās. Šogad tiek piedāvāti 2 pasākumi, kas brīžiem prātu jauc kādam skatītājam, tad nu nedaudz pastāstīsim, ko tu ieraudzīsi katrā dienā.

17.jūnijs - Deju uzvedums "Brīdis pirms" Biļetes pērc šeit 

Par šo uzvedumu dzirdētas visdažādākās baumas un varianti, bet tad nu tici tomēr šim - uzvedumā tiks izdejota vesela pasaule - gatavošanās pasaule. Sauc tās par aizkulisēm vai brīdi pirms lielā koncerta, un katrā ziņā izrāde ļoti interesanta. Dejas pasaules zinātājiem noteikti parādīsies pazīstamas situācijas, bet tiem, kas mākslu raduši baudīt tik no skatītāju rindām, būs ekskluzīva iespēja novērtēt, kam tad dejotājs iziet cauri, lai skatītāju priecētu ar krāšņu priekšnesumu. 
Uzveduma radošā komanda - Jānis Ērglis, Reinis Suhanovs, Māris Šērs, Evija Dāboliņa un Viesturs Tīle.

18.jūnijs - TDA Teiksma 70 gadu jubilejas koncerts Biļetes pērc šeit

Jubilejas koncertu izdejosim kopā ar BDA Teiksmiņu un TDA Teiksma studiju, piedāvājot pavisam jaunas horeogrāfijas un svētku sajūtu. Ja kādreiz esi bijis uz kādu no mūsu dižkoncertiem, formātu zināsi, ja nē, tad Tevi sagaida 2 daļas ar skaistām dejām un pavisam nedaudz svinīgām uzrunām!


Ja vēl joprojām ir jautājumi par to, kas tad īsti būs tai katrā dienā, meklē mūs facebook'ā  TDA TEIKSMA un raksti vēstulīti, atbildēsim uz visiem jautājumiem! 
Tiekamies Ķīpsalā!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru