pirmdiena, 2016. gada 15. februāris

Mēs mīlam uz skatuves un aizkulisēs!

Ieturot Valentīndienas tradīciju, devāmies arī mēs uz kolektīvu sadejošanu Jelgavā - koncertu "Mēs mīlam dejā". 
Koncertā jau redzētas dejas pamatsastāva izpildījumā, gan pavisam svaigi gabaliņi Teiksmas vidējo izdejojumā. Trūka dvielis, atzīmējot izredzēto pāri vienā dejā, kamēr, citu izdejojot, sastāviņš pavisam noteikti iemīlēja vadītāju un viņam mīļo izvēli uz sarežģītiem ritmiem. Katrā ziņā mīlestība gaisā virmoja nepārtraukti! Paldies "Lielupei" par ikgadējo aicinājumu un tiekamies atkal nākamgad! 
Foto no koncerta - šeit
"Jāņu dancis", hor. Jānis Ērglis

Protams, ka sirsniņdiena pulciņā neaiziet nenosvinēta, kā arī viens otru neaizmirstam palutināt vienā vai citā veidā. Šoreiz meitenes bija sagatavojušas individuālus sveicienus "dzērientrauciņu" veidā, jo kā jau zinām, glāzītes veikalā nekad nepietiek, lai uz kuru pilsētu dotos dejot! Kā arī dažādus pašgatavotus gardumiņus, jo mēs taču zinām, ka mīlestība iet caur to vēderu...

Dažādu burciņu tapšanas stadijas!
Brīnumgardais svētku braunijs!
Savukārt tas, ko bija sagatavojuši mūsu puiši, lika pazaudēt balsi ne vienai vien Teiksmietei un domājams, ka arī citu kolektīvu dāmām. Video materiāls, lai paliek mūsu sajūsmu pilnajām acīm, bet tiem, kas nesaprot, par ko ir runa, teiksim vien dažus atslēgas vārdus - deja, zeķubikses, kaili torsi un amors ar ziediem! Tās, kuras netika klātienē skatīt var ļaut vaļu iztēlei! :)
Playboy komanda - Teiksma!
Mīlot, Teiksma! 
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru