pirmdiena, 2016. gada 1. februāris

Mērkaķa tempos...

Sveiciens visiem jau FEBRUĀRĪ!

Trakums, cik ātri skrien laiks! Tikko vēl bija koncertu pārpildītais novembris, nu jau garām gan Ziemassvētki, gan Jaunais gads, gan arī pirmais 2016.gada koncerts. Šī sezona patiešām skrien mērkaķa tempos! 
Pēdējie prieki jau aizgājušajā gadā visiem kopā tika pavadīti pie Ziemassvētku eglītes un vienojoties dažādās spēlēs un dziesmās kopā ar mūsu lieliskajiem vakara vadītājiem Lieni Krauzi (pamatiņš) un Kasparu Strautmani (vidējie). P.s. Dzirdēju, ka viņus var arī izīrēt uz citiem vakara vadīšanas pasākumiem - ir tiešām lieliski!

Daļa Teiksmiešu gan vēl paspēja arī padancot tai gada nogalē, pievienojoties saviem iepriekšējiem pulciņiem, lai svinētu dejā savas deju skolotājas Ievas Adāvičas jubileju. Uz skatuves izskaitot, sanāca kādi 10.5 Teiksmainie, un skatītāju rindās vēl tikpat un mazdrusciņ! 

"Ieviņa" un "Sadancis" + daži noklīduši!
Varētu likties, ka gads iesāksies lēnām un mierīgi uzņems tempus, taču laikam tam mērkaķim tomēr raksturīgāks būs ātrums, tāpēc jau lecam un skrienam jubilejas sezonas maratonu. Top jaunas dejas un daļiņa jau parādīta koncertā Siguldā - paldies VIZBULĪTEI par ikgadējo sadancošanu un par iespēju atvest jums sniegu arī no Rīgas. 

Varbūt varētu šķist, ka esam nedaudz pieklusuši, bet tā nu nav, esam darbos iekšā līdz ausīm, jeb jāsaka drīzāk - līdz pat padjomam! Plānojam, gatavojamies - viss notiek!

Un jau pavisam drīz mūs atkal varēs redzēt ikgadējā mīlestības koncertā Jelgavā "Mēs mīlam dejā". 


Tiekamies! :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru