otrdiena, 2015. gada 8. decembris

Pilnīgs CIRKS!

Tradīcijas mūsu pulciņā tiek cieņā turētas un tieši tādēļ arī šogad jaunos un jau kādu laiku padejojušos Teiksmiešus kā nākas iesvētījām! Šī gada tēma [drum roll] CIRQUE DU TEIKSMA!

Nevienam nav noslēpums, ka mums ārkārtīgi patīk pārģērbties un jo trakāk, jo labāk. Iesvētāmajiem bija jāiejūtas dažādu Cirka aktu lomās, lieliskajā vakarā varējām satikt gan Uguns spļāvējus, gan Akrobātus, gan Iluzionistus, gan Žonglierus, gan Ekvilibristus un, protams, ka arī Klaunus! Katrai grupiņai mājās bija jāsagatavo gan priekšnesums, gan video rullītis un jāsaka, ka gan izsmējāmies līdz asarām, gan arī līdzi pārdzīvojām, gan arī bijām sajūsmā par trikiem, kādus spēj paveikt tikai un vienīgi mūsu profesionālie dejotāji! 

KLAUNI
EKVILIBRISTI
ŽONGLIERI
ILUZIONISTI


AKROBĀTI
UGUNS SPĻĀVĒJI
Lai godam tiktu vai nu uzņemti kolektīvā, vai nu kandidātos, vai tie daži laimīgie, kas jau trešo gadu svētās - Pamatsastāvā -, bija jāiztur veseli seši uzdevumi, kuros tika pārbaudīta gan ārējā, gan iekšējā izturība, spējas reaģēt visās dzīves situācijās dažādos prāta stāvokļos un pavisam vienkārši bija jāmāk lieliski pavadīt laiks! Vai viņiem tas izdevās? - Nepārprotami! Un par to paldies sakām arī mūsu fantastiskajam Pamatsastāvam jeb šai vakarā zināmajiem kā Cirka trupa "Ar vienu kāju vidējos", kuriem ļoti cieņā izrādās ir tieši par dažādiem cirka dzīvniekiem pārtapt, atrādīt dažādas Ķīnā iegūtās prasmes un šmotkas, spēt pārvietoties uz vienriteņa, piedāvāt dziru visdažādākajos veidos un arī spēt izdresēt savu iedalīto komandu! 
Cirka trupa - Ar vienu kāju vidējos!

 Pirms 2 gadiem Pamatā iesvētītie šķietami radījuši trendu #Teiksminizēt bikšeles, lai jautrāks pēriens ar pastalu no Viestura un Jāņa. Šo biksīšu valkātājus katrā ziņā tumsā varēs atpazīt kā Teiksmas dejotājus, jo spīd jau spīd tā luminiscējošā dzirnaviņa!

Pērienam gatavojušies!

Ar katru gadu arvien jestrāk un jestrāk, pilnīgi bail, ka idejas sāks aptrūkties, bet tas laikam velti, jo ar katru gadu arī pulciņā pievienojas jauni un talantīgi cilvēki, kas ienes mūsu ikdienā dažādus pārsteigumus. 

Lielum lielo paldies sakām arī Jānim Tiļčikam par šo smieklīgo mirkļu tveršanu un vēlreiz pasmaidām par viņa komentāru pēc šī pasākuma - "Nu pilnīgs transvestītu šovs!" PRIEKĀ!


Līdz nākamajam gadam! :)


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru