ceturtdiena, 2015. gada 16. aprīlis

Pavasaris galvā!

Sveiks, sen neredzētais draugs!

Kā nu gadījās, kā ne - arī Teiksmai pavasaris galvā svilpo un kādu laiku neesam jums stāstījuši par savām gaitām! Tad nu ar steigu labojamies un pastāstīsim par to, kas jau bijis un par to, kas vēl būs.

Sāksim, protams, ar to, ko jau esam īstenojuši un kur jau esam piedalījušies - senākais šķiet ir Smiltenes koncerts. Pilna Teiksma smilteniešu, bet koncertējuši vēl nebijām tur ne reizes. Kā saka - visam pienāk pirmā reize un gan jau, ka vēl paspēsim tur atgriezties.
Ja kāds vēl nav apskatījis šo lielisko koncertierakstu, tad tas redzams šeit

Martā nosvinējām arī savu 69.jubileju - klusi, klusi - ar vērienu tad nākamgad. Bet katrā ziņā beidzot sapratām, kāpēc šis gads mums tāds nerātnām domām pilns! :)

Pēc tam vienas nedēļas ietvaros paspējām sakoncertēt gan Rīgā, gan Jaunolainē. Rīgā iegriezāmies vēl neizremontētajā VEF kultūras pilī, kur Margas Apsītes skaistajā jubilejā izdejojām jau tālākā plauktiņā noliktās dejas - Es izjāju Prūšu zemi, Gailīts saka vistiņai un Meitu māti. 
Gailīts saka vistiņai, J.Ērgļa horeogrāfija
Nākamajā rītā (ak nē!) devāmies agrākā ceļojumā uz Jaunolaini, lai izdejotu mūsu jaunā horeogrāfa Māra Konstanta un viņa kolēģa Edgara Siliņa diplomeksāmena koncertu "Mūžam dejot neapnika". Māra horeogrāfēto "Dod, Dieviņi, labu lietu" jau bijām izdejojuši pēdējā pusgada laikā gana daudz, taču retais no pulciņa bija redzējis, kur nu vēl dejojis Māra apdari "Cūkas driķos", kura tapa šķiet pirmajā kursā. 
P.S. Nesekmīgs Māris nepalika! :)
Visi koncerta dalībnieki

Šī sezona kā viens liels deju maratons. Ne velti mēģinājumi ievelkas un tiek vilktas ārā no pūra lādēm sen nedejotas dejas. Tas viss tās lielās skates dēļ, uz kuru tad nu mēs arī jūs visus aicinām - 4.maijs Ķīpsalas halle - Vairāk info šeit!

Vēl pirms šī koncerta paspēsim uzdejot arī mūsu pašu Jāņa Ērgļa kursabiedru kolektīvu koncertā. 
Arī diženie reiz gājuši skolā! 


Uz tikšanos kādā no koncertiem, vai arī šeit pat - atkal uz mūsu deju dzīves piecminūti!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru