ceturtdiena, 2014. gada 11. decembris

Mīļo Ziemassvētku vecīti...

Hei!

Ir klāt jau decembris un tuvojas svētki, tāpēc jāatskaitās, ja ne Ziemassvētku vecītim, tad vismaz jums visiem par to, kādus darbus vai nedarbus esam sastrādājuši šai laikā! :)

Pirmais atskaites punkts - Valmiera!! Savu sezonu tur iesākām un pēc nepilniem 2 mēnešiem atkal atgriezāmies turpat, šoreiz tik uz skatuves, nevis desojot apkārt un meklējot kontrolpunktus! 
Pirmajā sezonas koncertā jau ar pirmizrādēm sveicām dažus jaunos dejotājus, kaut repertuāru izpildījām jau visiem zināmu. Paldies TDA Gauja par burvīgo koncertu un novēlam, lai tā jubileja tikpat jestra kā šis ieskaņas koncerts!
"Ozols" (Dod man spēku!), Valmiera, 16.11.2014
Kaut arī koncerts pirmais, ballīte, protams, ka nē. Tomēr šī visam pulciņam īpašāka, jo pašu lielajam un visvarenajam putnam - Jānim Ērglim jubileja! Šoreiz gan atturējāmies no dažādiem pārģērbšanās trikiem (kaut idejas bija ne tās kautrīgākās), taču metām gaisā un bučojām, cik spēka tāpat! 

Turpinājām konču (lasīt -koncertu, nevis Konstantu) skrējienu ar dalību Limbažu ikgadējā sadancošanās koncertā - Jampadrača V Deju svētki "Mūs vieno deja" jebšu "dejojam 2.- 15.- 22.- 27.- 36.- 43. deju un pa vidu mēģinām nedarīt muļķības" koncerts. Pirmizrādi piedzīvoja ne tikai visi pārējie šogad Teiksminizētie dejotāji, kuri Valmieras dēļus nedeldēja, bet arī mūsu jaunās horeogrāfes Aijas Konstantes "Nāc ar mani lustēties", kas tautā visbiežāk tiek saukts par "Trakā Aijas deja", jo atelpas tiešām nav šai dancī. 
"Ačikops", Limbaži, 29.11.2014
Un, ja jau runājam par jauniem horeogrāfiem, tad jāķeras klāt ir arī pēdējam mūsu šīssezonas koncertiem Latvijā - XIX Jaunrades deju konkursa I kārtai Rēzeknē. Lai arī uz Gora skatuves netikām un mēģinājām saspiesties uz 2x2m mazās skatuvītes, garajā ceļā gan turp, gan atpakaļ  paspējām izgulēt neizgulēto miegu (agrās izbraukšanas dēļ), kā arī izklaidēt viens otru un paši sevi.
Vedām publikai lūkot jau kādu laiku repertuārā aktuālo "Kad gribēju, stabulēju" U.Žagatas horeogrāfijā un mūsu pašu Teiksmaino Konstantu dejas "Nāc ar mani lustēties" (Aija Konstante) un "Dod, dieviņi, labu lietu" (Māris Konstants). Tāpat arī JVLMA horeogrāfijas studentes Lāsmas Andžānes deju "Malējbalsis".
Šodien visiem mums par lieliem priekiem arī rezultāti - šeit. Sveicam visus veidotājus un arī dancotājus - TIEKAMIES JANVĀRĪ VALMIERĀ!! :) Ir iemesls svinībām! 

Tad nu tā - Ziemassvētku vecīti, vai esam bijuši gana labi šogad? Pašiem šķiet, ka jā un varbūt tieši tāpēc esam nopelnījuši braucienu uz lielajiem kaimiņiem - Maskavu - turklāt veselas 3 reizes! TDA Teiksma un VPDK Teiksma šai siltajā gadalaikā būs vērojama dancojam pie Sarkanā laukuma biezākajos mēteļos un trijās villainēs!
Cerams, ka atpakaļ neatvedīsim plaušu karsoņus un svētki visiem būs izdevušies! :)
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru