svētdiena, 2014. gada 5. oktobris

Greizi Olimpiskais Teiksminizētais Kompass 2014

Nu ko, cerams, ka, lasot šo, visi ir pacēluši savas pekas gaisā un Olimpiskos tērpus iekāruši skapjos citai reizei, jo arī mums ir viens stāsts par 2014. gada Greizo Kompasu.
Sāksim ar to, ka šajā gadā mēs devāmies uz patālo Valmieru un ļoti priecājāmies par to, ka mūsu pulkā ir veseli trīs gabali vietējo, kuri savu rajončiku pārzināja pietiekami labi, lai izvilktu mūs līdz pat augstajai un kā vienmēr vislabākajai vietai - divpadsmitajai! :)
TEIKSMINIZĒTS!
Pagājušajā gadā ar šiem lieliskajiem - TDA GATVE -  devāmies startēt kopā kā vienota komanda, bet šogad dalījām vairs tikai busiņu un vēl šo to...
Vēl šis tas...Teiksminizējam Gatvi!
Kā jau virsrakstā minēts - šogad tēma Olimpiskās spēles. Kā izrādās mūsu vidū  ir visnotaļ graciozi un eleganti bez gala mākslas vingrotāji, kuri visu trasi skrēja/gāja/rāpoja, vicinot šim sporta veidam piemērotos kociņus ar lentītēm! 
STARTS!
Paldies lieliskajai Dārdedzei un viņu palīdziņiem Gaujai un visiem pārējiem, kas lika mums skriet, smiet, diet un liet šai foršajā pasākumā. Nācās arī palauzīt galvu pie binārajiem kodiem un visādām mīklām, atpazīt latviešu rakstu zīmes un 3D bildēs paslēptos zīmējumus. Skrējām cik tik spējām un pa ceļam paspējam Teiksminizēt teju visu Valmieru! 
Paplunčājāmies pie Gaujas!

Palīdzējām atpūsties arī organizatoriem!

Pagalmos valda perfekts līdzsvars.

Paspējām visu - i paskriet, i novēlēt, i atpūsties, i aizelsties! Patiešām krāsaina diena lieliskā kompānijā! Paldies ne tikai organizatoriem, bet arī pārējiem dalībniekiem, kurus, pašiem par lielu izbrīnu satikām vien kontrolpunktos! Miniet nu, no kura pagalmiņa šie izskrējuši! 
Ar visiem tiem, kas nebija pārāk saguruši, tikāmies arī vakarpusē, kur ballīti Sporta manēžā grieza DJ Ķilkuts! Izdancojāmies tā itkā nebūtu visu dienu skrējuši un pavisam noteikti arī mūsu jaunos dalībniekus saTeiksminizējām uz palikšanu! 

Tiekamies nākamgad!

P.s. Noskrietā distance (sportiskajai komandas daļai) 20.76km.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru