ceturtdiena, 2014. gada 16. janvāris

Deja mazajai sirsniņai!

8.februārī plkst.18.00, VEF Kultūras pilī seši Rīgas tautas deju kolektīvi - Dancis, Daiļrade, Līgo, Rotaļa, Teiksma un Vektors izdejos labdarības koncertu Deja Mazajai Sirsniņai, kas veltīts bērniņiem, kuri slimo ar bērnu cerebrālo trieku un ir ziedot.lv projekta Mazajām sirsniņām dalībnieki.

Aicinām visus dejas mīļotājus un tos, kuriem sirdis atvērtas labiem darbiem, smelties iedvesmu un enerģiju šajā īpašajā pasākumā. Koncerts tiek veidots pēc populārās kino filmas Sprīdītis motīviem, tāpēc dejotāju sniegums būs interesants ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Koncerts būs unikāls arī ar to, ka dejotāji piedāvās savu jaunradi, iedvesmojoties no spilgtākajiem kino filmas tēliem.

"Deja Mazajai Sirsniņai ir īpašs pasākums, kurā mūsu mazās sirsniņas var justies brīvi, ļauties deju solim un mūzikas ritmiem katrs pēc savām spējām. Šajā pasākumā virmo vienotība, labestība, sirsnība un dzīvesprieks. Sirsnīgs paldies organizatoriem par brīnišķīgo pasākumu, kurš spēj iepriecināt tika daudzas mazās sirsniņas no visas Latvijas," saka labdarības organizācijas ziedot.lv komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne.

Labdarības akcijas ietvaros Olimpiskajā sporta centrā tika rīkota arī Bērnu diena, kurā bija sabraukušas ģimenes no dažādām Latvijas vietām - Rīgas, Kokneses, Saldus, Babītes, Amatas, Dagdas, Rēzeknes, Madonas, Ķeguma, Dobeles, Liepājas, Tukuma, Jelgavas, Rubenes, Jūrmalas un Olaines, lai vairāku stundu garumā nodotos dejotāju un atbalstītāju organizētajām atpūtas aktivitātēm, sākot no sejiņu apgleznošanas līdz pat akīvām dejotāju rīkotām rotaļām. Koncerta apmkelētājiem būs apskatāma arī Bērnu dienas atmiņu foto siena. "Ir vienreizējā sajūta, kad redzi, kā mazais bērns atveras Tavā priekšā. No sākuma tas baidās no Tevis, bet lēnām ar smaidu un prieku sejās, nemanot jau esiet kļuvuši par draugiem. Var redzēt uzticību, ko izstaro bērnu sirdis, kad kopā ar viņiem dejotāji rotaļājas. Tu redzi, ka tie, kuriem ikdienā jābūt "pieaugušajiem", vienā sekundē kļūst par bērniem un tajā brīdī nav nozīmes kas un kāds Tu esi, no kurienes Tu nāc un ko Tu dari," atceras idejas autore Dace Aboltiņa - Ābola.

Atbalstot ziedot.lv projekta Mazājām sirsniņām dalībniekus, koncerta norises vietā būs izvietotas arī naudas ziedojumu kastītes. Projekts "Deja mazajai sirsniņai" noris jau trešo reizi un ar katru reizi, tas kļūst arvien vērienīgāks.

Labdarības koncerta Deja mazajai sirsniņai mērķis ir stiprināt labdarības tradīcijas Latvijā un atbalstīt bērnus ar īpašām vajadzībām- bērnus, kuri slimo ar cerebrālo trieku. Šogad atbalsts nepieciešams 140 bērniem. Koncerta laikā gūtie ieņēmumi tiks izmantoti bērnu rehabilitācijas pasākumiem. Biļetes jau ir iespējams iegādāties Biļešu Servisa kasēs.

2014.gada 27.janvāris.                                                        
Informāciju sagatavoja Raita Celma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru