otrdiena, 2013. gada 1. oktobris

Uz politiskas nots


Katru otro sezonu Teiksmā norit arī politiski procesi, kuru rezultātā tiek ievēlēta kolektīvā jaunā valde un jauns prezidents/-e. Bez liekām kampaņām un plakātiem, jo mēs jau tāpat zinām, kuri mums ir tie, kuri celsies un kritīs par Teiksmu, esam arī šogad veikuši balsošanu. Viss godīgā veidā - katram dejotājam (jaunuzņemtos šoreiz neieskaitot, jo vēl jau pagrūti atminēties mūsu vārdus) tika izsniegta balsojuma lapiņa un katrs pats ar vislielāko atbildību ievilka četrus "x" meiteņu sarakstā un četrus "x" puišu sarakstā. Šovakar tad nu beidzot arī balsis saskaitītas un lielā spriedze izturēta - kā nekā vesela nedēļas nogale pa vidu šim visam pasākumam - rezultāti ir paziņoti! 
Bet pirms mēs ķeramies klāt jaunievēlētajiem, lielais paldies jāsaka iepriekšējiem valdītājiem par godam nolauztajām sezonām! Reizēm jūs mums ļoti "besījāt", bet tas tikai tāpēc, ka ļoti mūs mīlat (abpusēji) un gribējāt kā labāk...nereti jau uzvedāmies kā Teiksmiņa! Paldies Gintiņam, paldies Jāsonam, paldies Pūcītim, paldies Katei, paldies mazajai Lindai, paldies Aijai un paldies prezidentei Lindai!

Jāsons, Aija, mazā Linda, Linda, Gints, Kate, Pūcīts (otrā rinda - karognesējs Kārlis)

Tad nu jāķeras klāt tam interesantākajam - kas nu šosezon pildīs Ērgļa labās rokas pienākumus? Šie mūsu brašuļi: ar pieredzīti Linda Zagorska, Uldis Pūcītis un tādi svaigāki gurķi - Māris Briedis, Ritvars Balodis, Kārlis Mīlbergs, Aija Konstante un Renāte Konstante. Kā arī jaunievēlētā prezidente - LĪGA LĪDUMNIECE!

Veiksmi darbos Jums un mums!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru