svētdiena, 2013. gada 18. augusts

Teiksmu Gatve

   Lai šajos divos mēnešos, kuros mums kā skolas laikos iedots deju brīvlaiks, nepazaudētu fizisko formu, augusta pirmajā sestdienā atkal jau devāmies uz Daugavas stadionu. Taču šoreiz ne jau, lai dejotu, bet gan, lai mērotos ar spēkiem un veiklību kolektīvu starpā Rotaļas futbola kausa izcīņā.
Tā kā, protams, vasarā gribās arī atpūsties no šīs ģimenes un nodoties savām vai arī kādām citām atpūtas iespējām, komandas sastāvs sākotnēji ļoti šaubīgs - 3 meitenes un 1 puisis. Nepieciešams - 2 meitenes un 5 puiši. Likām gudrās galvas kopā un atcerējāmies, cik forši bija kopā ar TDA Gatve sastāviņu pludmales smiltiņās spārdīt bumbu un plāns rokā - apvienojam spēkus un veidojam vienu komandu. Tā nu tapa "Teiksmu Gatve", kura ar divu treniņu gatavību sestdien ieradās Daugavas stadionā pilni apņēmības spert un sist (pa bumbu) un kliegt un spiegt (atbalstot).
Spēlējām gan pret Līgo, gan Lielupi, gan Ūsiņu, gan Pērli un Vektoru, un Uguntiņu. Trīs no spēlēm uzvarējām, vienu palikām neizšķirtā un divas zaudējām. Koprezultātā - 7.vieta, ar ko nu arī lepojamies, jo šāds rezultāts vēl nekad nav sasniedzis mūsu neprofesionālos spēlētājus! Prieks un lepnums gan par spēli, gan arī par kolosālajiem atbalstītājiem (īpašais diploms tika Mr. Ruporam, kurš visas spēles nenoguris atbalstīja spēlētājus).
 
Meitenes (no kreisās) Zane, Anna, Linda, Karīna, Renāte. Puiši (no kreisās)  Didzis, Mairis, Jānis, Mārtiņš, Kārlis.

Paldies TDA Rotaļa par lielisko iespēju un tiekamies atkal nākamgad!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru