pirmdiena, 2013. gada 19. augusts

Laureāti atpūšas!

Viena polka, otra polka, trešā polka, stop!
Viens polšs, otrs polšs, trešais polšs, rīts!

Svētki beigušies, nāk jaunā sezonā, bet iepriekšējai kārtīgu punktu vēl šajā nedēļas nogalē pielikām ar godam laureātu skatē nopelnīto atpūtu "Spārēs". Kā smējāmies, arī mums vienai nometnei vasarā jābūt!
Piektdienas vakarā pēc darbiem un nedarbiem visi lielā bariņā savācāmies jau ierastajā Klijānu ielā, lai iekrautu skatē saņemtos un vēl neapēstos gardumus. Kāpām busiņā un devāmies Talsu virzienā, kur pavakariņojām pirms ierašanās pašā atpūtas kompleksā.
Ar mazuma piegaršu kuņģītī pēc vakariņām devāmies beidzot uz galamērķi - "Spārēm". Pirmā vakara stāsts visnotaļ katram savādāks, bet kopskatā - dejas un sarunas kamīnzālē, daudz smieklu un plezīra arī ārpus tās.
Nākamajā rītā pēc pāris stundu miega vai arī bez tā Teiksmas sportiskākie gariņi bija gatavi pakļauties Līgas rīta treniņam jau 8:30. Vingrojumi un krosiņš bija tieši laikā, lai atžirgtu pirms garās dienas.


Rīta treniņš kopā ar Bosu! 
Turpinājumā brokastiņas un "kā māku - tā atpūšos" līdz pat salsas nodarbībai pie Anetes. Katrs atbilstoši savam līmenim un spējai koncentrēties apguva arī šo deju - kā nekā deju nometnē IR jādejo! Vēlāk Santas vadībā tieši tāpat apguvām arī zumbas ritmus. Tagad Teiksma ir gatava uzdejot arī kādu eksotiskāku deju, ne tikai latviešu tautas dejas. Aktīvākajā dienas daļā iekļāvās arī vēl viens treniņš pie Līgas, šoreiz gan bez krosiņa, toties krietni nopietnāks - par to liecināja neskaitāmie paklājiņi-dvielīši meža noriņā.
Izkustējušies un jaunu samācījušies nu bijām, tāpēc diezgan mierīga atpūtas daļa - ezers, laivas, katamarāns, pirts, volejbols un ļoti daudz smieklu.
Mežs, ezers, laipiņa - miera osta
-Vai tad ko vairāk vajag labai atpūtai?
-Protams! Daži dejotāji sarūpējuši īpašus pārsteigumus pārējiem biedriem. 2. namiņa meitenes katru dienu parādījās arvien interesantākos ietērpos gan priecējot, gan biedējot pārējos!

2.namiņa meitenes
 Vismīļākais pārsteigums bija no vēl citas grup
iņas meitenēm, kas parūpējās par to, lai tikai pozitīvas emocijas virmotu gaisā - labo domu grupiņa, kas bija izveidojušas arkārtīgi skaistu labo domu kasti, kur katram bija jāuzraksta sava labā domiņa un vakarā tās visas tika nolasītas skaļi, radot gan smieklus, gan patīkamas sajūtas sirsniņas rajonā. Meitenes bija parūpējušās arī par to, lai katrs, kas noguldīja savu domiņu, tiktu atalgots par labo darbu:
Košas lentītes par labajām domiņām
Savukārt puiši galvenokārt atbildēja par skaļumu un par to, lai visās malās būtu dzirdams tas, ka ir jādodas vai nu ēst, vai nu dancot, vai arī jāpienes alus. Mārtiņš ar savu titulu - Mr.Rupors-, ko ieguva Rotaļas rīkotajā futbola kausā, nu var dalīties arī ar pārējiem stiprā dzimuma pārstāvjiem.

Tā nu mēs lieliski atpūtāmies, ēdām, dzērām, peldējām, sauļojāmies, gulšņājām un vienvārdsakot - kolosāli pavadījām laiku! Tiekamies jau atkal septembrī, kad sāksim gatavoties nākamajai laureātu skatei, kas pēc 5 gadiem paredzēta. Šāda veida balvas mēs vairs negribēsim laist garām!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru