pirmdiena, 2013. gada 26. augusts

Jauniesāktās tradīcijas turpinot...

...kā jau kārtīgi dejotāji cenšamies ņemt dalību visos iespējamos sporta pasākumos! Šoreiz tas bija TDA un VPDK "Rīdzinieks" rīkotais pludmales volejbola turnīrs Vecāķu pludmalē. Saule, jūra, smiltis, sportiņš un draugi - kas gan vairāk ir nepieciešams vienam dejotājam pirms jaunās sezonas uzsākšanas?
Svarīgāks par pašu spēles labumu/veiksmīgumu/profesionālismu bija ļoti labas tradīcijas turpināšana - atkal spēkus apvienoja komanda Teiksmu Gatve. Sākam jau palēnām domāt par kādu treniņnometni visiem kopā, kurā varētu apgūt arī pārējos sporta veidus.
Teiksmu Gatves pamatsastāviņā nelielas izmaiņas! :)
 No visām spēlēm, kurās cīnījāmies kādiem paņēmieniem vien mācējām - gan skrējām, gan lecām, gan sitām tā, lai citi skrien un arī neskrien, jo tāpat jau ir par tālu - vinnējām trīs setus un palikām vietā, kuru sauc par labāko!
"Mēs vēl varam uzvarēt?"
Viens ir skaidrs - ar saukli "Mēs vēl varam uzvarēt!" - ne vienmēr to var, taču vislieliskākās emocijas tas  palīdzēja sasniegt. Paldies atbalsta komandai ar zirgspēku un fotoaparātu. Šoreiz Mr. Rupors netika likts darbībā, taču jau visiem kolektīviem tik labi atpazīstamais "Teiksma-Gatve-Gatve-Teiksma-Vūūūp!" izskanēja tāpat!

Paldies par sadarbību un tiekamies jau rudenī (visticamāk, ka Egona kausā) :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru