otrdiena, 2013. gada 2. jūlijs

Deju svētku pirmā diena

Pirms vēl stāstam par to, kā mums iet Daugavas stadionā, ir vēl un vēl, un vēlreiz visiem vēl nezinātājiem ar lepni paceltu galvu jāsaka, ka TDA Teiksma Laureātu skatē izcēla GRAND PRIX! (Skates rezultāti)

Lielum lielais paldies mūsu Jānim, kā arī Ingai, Aijai un Ivetiņai par šo deju ceļu, pa kuru viņi mūs ir izveduši, lai mēs spētu teikt - Jā, mēs esam vislabākie!

Lai arī šāds notikums nepārprotami ir nosvinams, šodien uz strīpas Daugavas stadionā Teiksma jau bija 8:00, kad uzstādīja pirmo deju - Meitu māti -, līdz pat 23:00, kad vēl pēdējos mēness soļus izdejoja Saules meitas vedībās.
Vesela diena jau aiz muguras, esam ieguvuši daudz: iemācījušies deju zīmējumus, iedeguši saulītē un izdzēruši ļoti daudz litru ūdens. Laikapstākļi kā jau svētkos - svelmaini, tāpēc priecājamies par laukumiem, kas iekrīt ēnā, bet saulainajos izģērbjamies, lai triko iedegums nepaliktu uz visu vasaru.
Arī tad, kad vairs nav neviena deja dejojama, prom iet arī negribējās, jo tā sajūta, ko sniedz šāds kopīgs darbs, ir neizmērojama.
Bet mums vēl priekšā visa pārējā nedēļa un jau rīt atkal tiekamies 9:30 ar agrākajiem putniņiem!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru