svētdiena, 2013. gada 7. jūlijs

Deju svētki nu jau tuvojas beigām...

Līdz ar īso spraudziņu starp dejotāju balles beigām un šīrīta došanos gājienā, ieraksts top tikai tagad, bet ziniet, ka viss ar mums ir kārtībā, ja vien neskaita sagurušās pēdiņas un galviņas...
Vakar izdejojām pēdējos "Tēvu laipu" koncertus Daugavas stadionā. Kā jau pierasts dienas koncertā saulīte karsēja tā, ka smaids uz lūpām bija, bet acis sažmiegtas  šaurā strīpiņā. Taču vakara koncertā ne tikai laiks, bet arī skatītāji mūs lutināja ar grandioziem applausiem un gavilēm katrā dejā. Kulminācijā beidzot visi, visi satikāmies uz laukuma un priecājāmies kopīgi par ieguldīto darbu un sajūtām, kuras saņēmām visas šīs nedēļas laikā. Ierastais - metam Ērgli gaisā - arī neizpalika, lepnums un liels gods mums ir būt šī vadītāja paspārnē. Ko arī apliecināja šīrīta gājiena atklāšanas ceremonijā saņemtā balva - viņš un mēs to esam pelnījuši!

 
Ballīte pēc koncerta arī tika iedzīvināta ar Labvēlīgā tipa palīdzību un pabeigta rīta gaismā, kad saproti - cik tad vairs tās gulēšanas...draudzējāmies savā starpā un ar citiem kolektīviem, piepildījām īsto Deju svētku būtību.
Šodienas lielākais notikums līdz šim - gājiens, kas noiets veselas divas reizes. Neiztikām bez ierastajiem faniem, kas atbalsta mūs ne tikai svētku gājienā, bet arī ikdienā. Ar augsti paceltu galvu un pirkstiņu izsoļojām Brīvības ielu un lēnām jau gatavojamies noslēguma koncertam Mežaparkā un pēdējām dejām šajos XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos. Pirmo reizi izdejosim Meitu māti, Rūnu rakstus, Gostus un Apkal manu kumeliņu ar dzīvās mūzikas pavadījumu. Būs skaisti! :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru