svētdiena, 2013. gada 3. marts

MUMS PIENĀKAS..

- Saules meitas vedības
- Aiz ezera augsti kalni
- Meitu māte
Kas to būtu domājis, ka TDA "Teiksma'' startēs skatē ar divām lēnajām dejām? Noteikti ne mēs paši, ne mūsu vadība.
Šī gada 24.februāri Ķīpsalas hallē notikušajā A grupas tautas deju kolektīvu skatē mēs parādījām to, ka mēs gribam, ka mēs ticam un ka mēs varam.
Pirms skates neskaitāmas reizes dzirdēts bija par to, ka naktī murgots par dejām; vēl pirms lielā iznāciena agrā rīta mēģinājumā ņēmām nost/dzinām virsū pēdējo stresiņu. Ne mēs vienīgie šajā nedēļā lielāko daļu pavadījām tieši mēģinājumos, tīrot vēl neiztīrīto un apgūstot vēl neapgūto, tomēr noteikti bijām vienīgie, kuri pēc pēdējā mēģinājuma pirms skates atļāvās palutināties ar picu.
Iesākām skati ar izlozēto deju Saules meitas vedības. Smaidījām tik ļoti, kamēr sāka raustīties seja, stiepām mēness soli, ka pat Džeksons ar moonwalk nestāvētu klāt un saulītes tiešām bija mūsu mazie satelītiņi.


Kad pirmais gabals jau izdejots, skatuve sajusta, nervi nomierināti, žigli pārģērbjam ietērpu un turpinām ar otro izlozes deju – Aiz ezera augsti kalni. Iespējams, ka lielākais pārbaudījums kolektīvam bija tieši šī deja, bet kājiņas tika stieptas un ķermenīši tika locīti, apmetņi plīvoja un šajā mirklī mēs dzīvojām sev un saviem partneriem.
Gribam pateikt lielu paldies TDA "Jaunība" par aizlienētajiem puišu apmetņiem! Bez tiem nu nekādi nebūtu iespējams!
Skates pēdējā deja – izvēles deja – Meitu māte - mūsu pašu Jāņa deja. Pēdējā iespēja parādīt žūrijai un skatītājiem to, kādi mēs esam. Un laikam arī izdevās, jo ar visplatāko smaidu sejā sagaidījām arī gaviles no skatītāju puses. Bet ne jau pamats viens šajās dienās izbaudīja skates burvību. 23. februārī norisinājās arī B un D grupas kolektīvu skate VEF kultūras pilī. Kur ar lieliskiem panākumiem startēja gan Teiksmas studija, iegūstot pārliecinošu 1.vietu B grupā, gan arī mūsu VPDK "Teiksma" iegūstot dalīto 2.-3. vietu D grupā. Mēs esam tieši tik lepni kā vecāki par saviem bērniem un kā bērni par saviem vecākiem.
Paldies mūsu vadībai – Jānim Ērglim, Aijai Ērglei, Ingai Pulmanei, Reinim Rešetinam un Ivetai Andersonei – par ieguldīto darbu, pacietību un nerviem atbildēt arī uz dumjākajiem jautājumiem, kas radās, gatavojoties skatei. PALDIES!
Un paldies jau jāsaka arī pašiem sev. Vislabākais veids kā to izdarīt – skates rezultāti – MUMS IR BRONZA!
A grupas rezultāti šeit
B, D gupas rezultāti šeit
Autors: Renāte

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru