svētdiena, 2013. gada 10. marts

Kad runā VIŅI.. viņas klusē! 8. MARTS

Dažu iemeslu dēļ mēģinājums, kas ir paredzēts vienu dienu pirms Starptautiskās sieviešu dienas, mums nenotiek. To uzzinot, mēs meitenes, godīgi sakot nedaudz pat saskumstam, jo zinām, ka iespējams izpaliks kāds prieka pilns notikums par godu šai svētku dienai. Bet nākošais mēģinājums šķiet tik tāls un vairs ne- aktuāls. 
Bet svētki nāk un pienāk. Un šajā 8. martā mēs fiziski esam kaut kur tālu viens no otra, bet tomēr tik emocionāli tuvi- Teiksmas listē, kur vēlā pēcpusdienā ieplūst arī ziņa no mūsu Teiksmas puišiem...

"Sveikas, mūsu mīļās dāmas!
Katra no jums ir īpaša, katrai ir sava odziņa, kas jūs izceļ kā indivīdu, bet kopā jūs veidojat neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Jūs, mūsu meitenes, dāmas, sievietes.. Bez jums grūti iedomāties mūsu, Teiksmas puišu dzīvi..
Kādu redzam biežāk, kādu retāk, ar kādu redzamies tikai četras stundas nedēļā, bet šīs četras stundas katru nedēļu dod tādu kā piepildījuma sajūtu. It kā mazs laika sprīdis, bet tik ļoti nozīmīgs katram no mums. Četras stundas prieka, smaidu, smieklu, draudzības uzliek punktiņu uz „i” mūsu dzīves..
P.S. Paveries listē pirms dodies uz dusu,
      Daudz buču jums dosim un vēl kādu plusu..."

Un te, tad arī tas pluss jeb video sveiciens mums- Teiksmas meitenēm Starptautiskajā sieviešu dienā no mūsu visīstākajiem vīriešiem. Un diemžēl nav tādu vārdu, kas spētu izteikt to, cik ļoti mums tas īpaši bija. Tāpēc mēs tik ļoti gaidām, kad mēs Jūs visus satiksim un mīļi apskaut varēsim.


Paldies!Autors: Linda Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru