pirmdiena, 2012. gada 21. maijs

Piedalamies Nordea Rīgas Maratonā

    Nordea Rīgas maratonā 2012. gadā uz startu izgāja 18 180 dalībnieki. Visvairāk skrējēju startēja 5 km distancē 10 973[no tiem 5 teiksmieši], 10 km distancē 3425 dalībnieku [no tiem 8 teiksmieši], pusmaratonā startēja 2690 skrējēji [no tiem viens mūsējais-Māris Kronbergs], bet uz pilnā maratona starta līnijas stājās 1092 dalībnieki [šoreiz mēs ne, jo taupam spēkus, bet 2013. gadā noteikti pie šīs distances starta un finiša stāvēsim].

"Kuru distanci skrēja viņas? Un kas vispār bija viņas?!
Un ko pie viņām dara tas džeks?" Šie paliek 'atklāto jautājumu' sarakstā.
Bet tālāk tomēr pievēršamies Teiksmas komandai. Protams, pirms maratona katrs trenējas kā nu māk. Daži skrienot, daži krāmējot malku pie Jāņa, cerēdami, ka pēdējā dienā uztrenētie roku muskuļi nākošajā dienā pāries uz kāju muskuļiem. Šķiet, ka tā nenotika, bet, kaut kāds mistiskais roku spēks tomēr kādai palīdzēja gan. Tāpēc, ja kādreiz Jums trūkst motivācija kaut kam un sānā 'dur' kad nevajag, tad meklējat Zālīša kreisās rokas satvērienu un  i motivāciju uzradīsies, i sāns vairs nedurs un pat kājas atkal skrietin skrien. Sīkāku rekomendāciju jautājiet Līgai.

5km distances skrējēji pirms starta  

10km distances skrējēji finišā. Bet kā izrādās Dzintaram ar desmit vēl nav gana,
tāpēc kaut kur vēl apkārt skraida un bildē netiek
Un paldies visiem nezināmajiem atbalstītājiem, kas mūs uzmundrināja maratona laikā, kā rezultātā ne tikai Līga bija Līga, bet mēs visas, Teiksmas meitenes, tapām par Līgām, jo kā izrādās, ja ziedu vainadziņus galvā tev, tātad Līga esi. Tāpēc, lai nu iet: "Sarauj, Līgas! Vainadziņiem, urrā!"
Bet lielākais paldies mums pašiem, par atbalstu viens otram un par to komandas garu, kas mita mūsu TDA "Teiksmas" pārstāvētajā komandā, kur apvienojās pamats ar vidējiem. Kā arī tikpat liels paldies mūsu zināmajam atbalstītājam jeb veldzētājam- Austrim, kas mums finišā esošos mirkļus padarīja vēl smaidošākus.  Priekā, Au!

Sveiciens J. Ērglim. Mēs šomēnes atpūšamies!

 Pārstāvētās TDA "Teiksma'' komandas dalībnieku rezultāti


 Un tad tiekamies 2013. gadā, kad lielākā daļa no TDA "Teiksma" pārstāvēs jau pusmaratona distanci, tāpēc turpinām skriet!


p.s. Vairāk bildes no Nordea Rīgas maratona šeit

Autors: Linda

2 komentāri: