sestdiena, 2011. gada 3. decembris

Kā Teiksmas vidējie brauca Jumpravu lūkoties


Teiksmas vidējiem jau izveidojušās savas tradīcijas. Tuvojoties Andrejdienai, kļūstam nemierīgi un ar nepacietību gaidām mūsu draugu - VPDK „Saime” uzaicinājumu uz tikšanos Jumpravā.


Šogad uz Andrejdienas sadanci "Kapteinis Andris aicina piestāt Saimes ostā" Jumpravā devāmies 3.decembrī. Koncertā piedalījās vidējās paaudzes deju kolektīvi: "Saime", "Lāčplēsis", "Vēji", "Raksti", "Teiksma", "Iecava", "Saulgrieži" jauniešu deju kolektīvs "Jumpraviņa".

Uz koncertu Jumpravā visi draudzīgi braucām ar autobusu, kurā pa ceļam vēl pieslīpējām mūsu mājas uzdevumu – priekšnesumu. Jo kā jau zināms- pie vidējiem bieži vien priekšnesums ir pat svarīgāks par koncertu. Tā kā izgāzties nevar. Šoreiz priekšnesuma tēma bija „Iespaidi un piedzīvojumi no tuvākiem un tālākiem jūras braucieniem".

Pēc nopietna scenārija lasīšanas un Austra sagatavotās fonogrammas noklausīšanās autobusā un neliela mēģinājuma, bijām gatavi stāties publikas priekšā. Rezultātā visi bija sajūsmā par mūsu Zvejniekdēla (Kārlis) ceļojumu Jumpravas (Eviju) lūkoties. Vēl nedēļu pēc tam klīda baumas par mūsu grandiozo uzstāšanos un tie, kas to neredzēja, vēlējās redzēt atkārtojumā (piedāvājam arī Jums nelielu ieskatu bildēs un noklausīties muzikālo fonu).

Saimes ostā uz kuģa Teiksma suminājām mūsu Līgu dzimšanas dienā un Eviju vārda dienā – Daudz Laimes un bučas! Ne jau visiem no mums par godu tiek rīkots koncerts un ballīte - svinības ģimenes lokā ar savējiem Teiksmiešiem. Pēc kārtīgas izdejošanās ballītē devāmies mājās, lai atgrieztos atkal nākamgad. Paldies mūsu draugiem VPDK „Saime” par jauko uzņemšanu.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru