pirmdiena, 2011. gada 31. oktobris

Vidējie atklāj sezonu

Ir jau oktobra beigas un būtu pēdējais laiks iešūpot jauno sezonu. Un tāpēc tikāmies pie Elitas Ropažos uz pasākumu ar gastronomiski filozofisku devīzi “Vecās sēnes”.

Aicināti tika visi - vadība, esošais sastāvs, jaunie atnācēji, atpūtnieki, kas pagaidām paņēmuši atvaļinājumu, kā arī potenciālie nācēji, kuri jau kuro sezonu nevar saņemties. Visi, kas jūtas Teiksmai-vid piederīgi, ja ne pēc kolektīva, tad vismaz pēc vecuma. :)


Ja uz mēģinājumiem esam sākuši nākt laikā – tad tas noteikti neattiecas uz saviesīgiem pasākumiem… Taču lai tur vai kā- kaut kad jau pasākums varēja tikt atklāts.
Kā zināms, pie Vidējiem bieži vien galvenais ir nevis koncerts, bet balle pēc tā, kuras neatņemama sastāvdaļa ir priekšnesums (lai kā mums tas bieži vien nepatiktu). Un tur nu svarīgi ir nebūt Sēnei, bet būt "Aktīvistam-Rainim" ar izdomu un radošu talantu!!!

Tāpēc, lai nezaudētu kvalifikāciju un pārbaudītu vai jaunie dalībnieki varēs labi iekļauties šajā specifikā - visiem pasākuma dalībniekiem iepriekš tika dots uzdevums sagatavot kādu priekšnesumu par tēmu „Vecās sēnes”.

Kā pirmie savu sniegumu sniedza divi jaunpienācēji, kuri bija izvēlējušies V.Plūdoņa dzejas rindas „Ozoliņš un beka”.  Gana atraktīvi...vizuāli spoži - un jauniņajiem (Evijai un Kasparam)  tiek dots akcepts droši ieņemt mūsu rindas.

Tad sekoja četri dažādi priekšnesumi no esošo Veco sēņu puses, kas tika izpildīti dziesmu, apcerējumu un deju veidā, netika aizmirsts arī nevainojams audio vizuālais noformējums. Un noslēgumā vienojāmies draudzīgā dziesmā, kuras galvenā tēma sena kā pasaule - sex, deja un Ērglis.

Vakars uzņēma apgriezienus, gan uz deju grīdas, gan pirtī, gan filozofiskos disputos un smeldzīgi skaļā dziedāšanā  pie kamīna…. un beidzās tā mierīgi, ka mazgāt nākamajā dienā vajadzēja tikai ar dzērieniem nolietās kāpnes....

Un kādi secinājumi pēc šī pasākuma?:

1.Uz galda starp daudziem ēdieniem un dzērieniem bija tikai viena stipri marinētu sēņu burciņa- mēs visnotaļ neesam sēņu cienītāji.

2.Mūsu vidū ir 3 puiši, kuri fantastiski spēlē ģitāru un dzied (un ja vēl piespiestu Ērgli šo māku atcerēties) - tad kapella uz ārzemju braucieniem mums ir nodrošināta!!!

3.Kolektīvā vienmēr atradīsies pa kādam labam dīdžejam (kurš nu sirdī, kurš pa īstam)…

4.Un neskatoties ne uz ko - nu neesam mēs vecas sēnes!!

3 komentāri:

 1. Chau tauta, te balss no ziemeļiem ! izskatās ka šī lieliskā iespēja apmeklēt Sēņu pasākumu man ir gājusi secen... a kur bija info un aicinājums ... lasu: "Aicināti tika visi - vadība, esošais sastāvs, jaunie atnācēji, atpūtnieki, kas pagaidām paņēmuši atvaļinājumu, " .. vot .. a es atpūtnieks , kā lai uzzinu par šādu iespēju, kur mans aicinājums ?! tā vien neviļus pasprūk... vot sēnes :D:D:D ...nākamreiz neaizmirstat !

  AtbildētDzēst
 2. ooo, Ziema, kādi ļauži! info bija kalendārā un draugu mutēs. es ar būtu Tev personīgi pateicis, tik nezināju, ka esi jau izaudzis līdz vidējo briedumam (pats zini kā mūsu platuma grādos tas notiek - katrs savs laiks). Piekāp kādu pirmdienu uz Hanzeni, ierādīsim Tev visus vidējo komunikāciju kanālus :)

  PRIEKAA,
  Au

  AtbildētDzēst
 3. ... hehhh ... nu jā , man ar kalendaru nav darišanas, kopš mani nonjema no listes :) nu izaudzis, ne izaudzis :D man juusu videjais briedums tuvaaks :D ... nez vai pirmdienas, bet kados shados saviesigos pasakumos labprat pakomunicetu un pakanaleetu !

  AtbildētDzēst