ceturtdiena, 2011. gada 10. novembris

Lielais Egona kauss 2011

Kā jau visiem sen zināms, dejotāji ir ne tikai dejotāji, bet arī aktīvas dzīves baudītāji visā savā krāšņumā. Tāpēc kārtējais pašu dejotāju rīkotais pasākums, bez tautastērpiem mugurā, bija klāt. Šoreiz TDA "Vektors" rīkotais basketbola turnīrs "Lielais Egona kauss 2011". Un kā izrādās Egonam 20! Tātad jubilejas gads un jubilejas cienīga šī diena. Gods un slava TDA "Vektors''!
Bet visu pēc kārtas. 1.vietu, protams, gribam izcīnīt mēs visi, bet šoreiz esam reāli, tāpēc mūsu mērķis vai tomēr klusā cerība ir tikt labāko divpadsmitniekā. Tur arī tiekam un paliekam. Mums 12. vieta, kas ticiet vai nē, prasīja ļoti daudz sviedru, prieku un smieklu. Mēs pat tiekam cildināti ar labiem vārdiem no pašiem rīkotājiem, par godīgu un pašu priekam veltītu spēli. Katrā ziņā patīkami. Bet laikam nedaudz par to ir arī jāpateicas mūsu pašu TDA „Teiksma” izlases spēlētājam Mārtiņam, kurš mūsos radīja to prieku, pārliecinoši atbalstot gan mūs, gan citus, bet tomēr ne mirkli neaizmirstot izsaukt atbalsta saukli: "Teiksma! Teiksma! Tikai Ērglis, tikai Teiksma!" Diezgan izsmeļoši un spēcīgi. Un te nu mēs saprotam, ka galvenais nav fanu daudzums, bet gan to kvalitāte.
Bet, kad esam izcīnījuši to savu vietu zem basketbola groza, ļaujam tālāk cīnīties līderiem par godalgotajām vietām, bet mēs paši dodamies posties uz balli krāšņo. Un kad beidzot meitām lūpas sārtas un puišiem balti krekli mugurā, esam atkal klāt VEF teritorijā, kur tad tiek paziņoti tie labākie uz basketbola laukuma. Tātad, sveicam: 1. DA "Daiļrade" 2. TDA "Dancis" 3. TDA "Liesma". Priekā! Un gaidiet mūs nākošgad, mēs trenēsimies kopā ar Jums.


Bet tālāk turpinās ilgi gaidītā balle. Dejās griestin griežamies un beigu beigās atkal paliekam vieni no pēdējiem, kas pamet šo jauko deju grīdu. Bet dejot gan nebeidzam. Viss turpinās uz VEF tilta pa ceļam uz mājām. Tur arī savienojamies kopā ar dažiem lieliskajiem un lieliskajām no TDA "Rotaļa" un TDA "Liesma". Tagad mūs vieno ne tikai tautu deja varenā, bet arī fotogēniskais VEF tilts.


Paldies visiem, kas līksmoja kopā ar mums!
Autors: Linda 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru